Народний депутат України VII скликання

Олександр Мочков

Мочков Олександр Борисович народився 27 травня 1981 року у м. Хмільник, Вінницької області. Громадянин України. На території Україні проживаю з 1981 р.

У 1998 році закінчив середню школу №11, у м. Ялта.

У 2003 році закінчив Ялтинський інститут менеджменту і отримав повну вищу освіту за спеціальністю “Фінанси”, та здобув кваліфікацію магістра з фінансів.

У 2008 році закінчив Національну академію державного управління при Президентові України (м. Київ), та здобув другу вищу освіту, за фахом “Магістр державного управління”.

Трудову діяльність розпочав у 2003 році в Ялтинській Філії “Приватбанку” - експертом сектору вексельного обігу корпоративного бізнесу, з 2004 року працював ведучим економістом відділу карткових продуктів корпоративних клієнтів в Ялтинській Філії “Приватбанку”.

У 2005 році працював у ПП “Каскад” юрисконсультом, потім фінансовим директором у ТОВ “ЭВАС-Альянс”.

З 2007 до 2012 рокiв займався підприємницькою дiяльнiстю.

З 2008 року та до моменту обрання мене народним депутатом України був засновником та директором ТОВ “Кримінвест груп ХХІ століття”.

У 2002, 2006 та 2010 роках був обраний депутатом Масандрівської селищної ради АР Крим.

Президент ГО “Ялтинський Центр соціальних та політичних досліджень”.

Член Політичної партії “УДАР (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка” та Голова Кримської республіканської організації Політичної партії “УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка”.

З 12 грудня 2012 року народний депутат України, член депутатської фракції Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка".

Призначен секретарем Комітету Верховної Ради України з питань інформатизації та інформаційних технологій.

Офіцер запасу. Майстер спорту з боротьби самбо.

Сімейний стан - одружений.

Дружина - Мочкова Ліля.

Донька - Мочкова Ганна-Марія.

Адреса місця проживання: смт. Масандра, м. Ялта, Автономна Республіка Крим.

Не судимий, до кримінальної відповідальності не притягався.