Народний депутат України VII скликання
Україна не виконала більшості з очікуваних ЄС реформ
У 2012 році Україна не виконала більшість із основних рекомендацій Порядку денного асоціації з ЄС, йдеться у звіті Єврокомісії щодо прогресу в рамках Європейської політики сусідства і Східного партнерства.
Єврокомісія закликає Україну вдосконалити виборче законодавство та реформувати судову систему так, щоб виключити політично мотивовані вироки, переглянути закон про прокуратуру, Кримінальний кодекс, роль Вищої ради юстиції, закони про судоустрій та статус суддів, про міліцію, активізувати боротьбу з конфліктом інтересів та корупцією.
Посол ЄС в Україні Я.Томбінський: у разі його провалу підписання Угоди про асоціацію в листопаді поточного року, ЄС може повернутися до цього не раніше літа 2015 року.
Прем’єр-міністр М.Азаров: Уряд приділяє особливу увагу першочерговим заходам, пов'язаних Планом інтеграції України до ЄС на 2013 рік.
МЗС: Україна виконала 6 першочергових заходів із 71.
Влада не приховує, що веде цілеспрямовану роботу на саботування європейської інтеграції.
Вони просто не можуть боротися проти себе самих. Корупція, вибіркове правосуддя, фальсифікації виборів, продажні суди, згортання громадянських прав і свобод – це стовпи, на яких тримається ця влада.
Партія «УДАР» спільно з іншими опозиційними силами не дозволить Партії регіонів та уряду Азарова зірвати підписання Угоди про асоціацію в поточному році. Ми послідовно працюємо на втілення в Україні європейських стандартів – і у стінах Верховної Ради, і поза ними.
Наша формула євроінтеграції – Асоціація з ЄС для України, персональні санкції – для діячів порушників закону та корупціонерів.